Category Archives: Genel

Halı Yıkama Fabrikası

Karaköy Halı Yıkama

Ev yada iş yerlerinizde kire toza lekeye en çok maruz kalan halılarınızı karaköy halı yıkama olarak biz en iyi şekilde temizlemekteyiz. Sizde halılarınızın zarar görmeden en iyi şekilde yıkanmasını istiyorsanız bizimle çalışın. Düşündüğünüzden daha az maliyetlerle üstelik en iyi kalitede yıkanmış halılara kavuşmak bizimle çok kolay.

 

Selimpaşa Halı Yıkama

Selimpaşa halı yıkama ile sizi gereksiz deterjan, su ve enerji masrafından kurtarıyoruz. Size kalan zamanda cabası. Üstelik sizin eldeki ve evdeki imkanlarınızla sağlayacağınız temizliğin yanında size sunacağımız temizliği gördüğünüzde sizde aradaki farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz. Biz sunduğumuz hizmetin arkasındayız.

Sinanoba Halı Yıkama

Sinanoba halı yıkama olarak biz değerli müşterilerimize tecrübemiz, bilgimiz ve inancımızla en iyi hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz servisimizle adresinizden aldığımız halılarınızı boya özelliği, dokuma tekniği, iplik yapısı gibi özelliklere göre sınıflandırıp ayrı yıkama teknikleri ile tam otomatik makinelerimizde kirlerinde arındırıyoruz. Sağlık koşullarına uygun halılara kavuşmanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Dolapdere Halı Yıkama

Dolapdere halı yıkama olarak biz halı yıkama sektöründe işimizi en iyi şekilde yapan profesyonel bir şekilde çalışan ve kaliteli hizmet sunan en iyi firmalardan biriyiz. Kusursuz bir temizlik için halı yıkamanın her aşamasında uzman personelimiz büyük bir titizlikle hareket etmekte ve uygun koşullar sağlanana kadar her ayrıntıyı en ince detayına kadar değerlendirmektedir. Biz daima en iyisi için yanınızdayız.